جزییات کتاب USMLE Step 3 Lecture Notes 2019-2020: 2 Vol tabdili

طبقه : آزمون های امریکا Step 3

یادداشت های سخنرانی USMLE مرحله3 دو جلدی

USMLE Step 3 Lecture Notes 2019-2020: 2 Vol tabdili

USMLE Step 3 Lecture Notes 2019-2020: 2 Vol tabdili - آزمون های امریکا Step 3

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

9781506223179-1506223176

قطع:

رحلی

ناشر:

Kaplan Publishing

تعداد صفحات:

1100

سال و نوبت چاپ:

1st Edition-2019-2020

نوع جلد:

شومیز-سیمی

قیمت خرید کتاب : 2,399,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 1,680,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 150,000 تومان

جزییات بیشتر :

The only official lecture notes provided by Kaplan Medical, USMLE Step 3 Lecture Notes 2019-2020: 2-Book Set offers case-based review with a focus on high-yield topics. The books take a comprehensive approach that will help you deepen your understanding while focusing your efforts where they'll count the most.

The Best Review from the Same Team that Releases USMLE Step 1 and Step 2 CK Lecture Notes.

  • More than 250 in-depth cases covering every discipline you'll need on this section of the boards
  • Organized in outline format for efficient study
  • Covers the most commonly seen chief complaints
  • Includes basic science correlates likely to be tested on the exam, patient management from the experts, patient safety, and population health
  • This collection of books assumes mastery of both Step 1 pre-clinical discipline-based and Step 2 CK

 

 

تنها یادداشت های رسمی سخنرانی ارائه شده توسط کپلان پزشکی ، USMLE مرحله 3 یادداشت های سخنرانی 2019-2020: 2-مجموعه کتاب ، بررسی مبتنی بر مورد را با تمرکز بر موضوعات با بازده ارائه می دهد. این کتاب از یک رویکرد جامع استفاده می کند که به شما کمک می کند درک خود را عمیق تر کنید در حالی که تلاش های خود را در جایی که بیشترین تعداد را به خود اختصاص می دهد ، متمرکز کنید.

بهترین بررسی از همان تیمی که یادداشت های سخنرانی CK مرحله 1 و مرحله 2 USMLE را منتشر می کند.

     بیش از 250 مورد عمیق که هر رشته ای را که در این بخش از هیئت ها به شما نیاز دارید ، پوشش می دهد
     در قالب طرح کلی برای مطالعه کارآمد سازماندهی شده است
     شایعترین شکایات رئیس را مشاهده می کند
     شامل علوم پایه است که به احتمال زیاد در آزمون ، مدیریت بیمار از متخصصان ، ایمنی بیمار و سلامت جمعیت آزمایش می شود
     این مجموعه کتاب تسلط بر هر دو مرحله اول مبتنی بر نظم و انضباط از قبل و کارآزمایی را دارد

Pediatrics
Obstetrics/Gynecology
Surgery
Epidemiology/Biostatistics
Patient Safety

Internal Medicine
Psychiatry
Ethics
تنها یادداشت های رسمی سخنرانی ارائه شده توسط Kaplan Medical ، یادداشت های سخنرانی مرحله 3 USMLE 2019-2020: مجموعه 2 کتاب ارائه می دهد یک بررسی مبتنی بر مورد با تمرکز بر موضوعات با بازده بالا. این کتاب ها یک رویکرد جامع دارند که به شما کمک می کند درک خود را عمیق تر کنید و در عین حال تلاش خود را در جایی قرار دهید که بیشترین تعداد را داشته باشد. بهترین بررسی از همان تیمی که یادداشت های سخنرانی CK USMLE مرحله 1 و مرحله 2 را منتشر می کند. بیش از 250 مورد عمیق هر رشته ای را که در این بخش از تابلوها نیاز دارید ، پوشش می دهد برای مطالعه کارآمد در قالب طرح کلی سازماندهی شده است شکایات اصلی را که معمولاً دیده می شود ، پوشش می دهد شامل علوم پایه است که به احتمال زیاد در آزمون ، مدیریت بیمار از متخصصان ، ایمنی بیمار و سلامت جمعیت مورد آزمایش قرار می گیرد این مجموعه از کتاب ها تسلط بر هر دو مرحله 1 مبتنی بر نظم و انضباط و مرحله 2 CK را دارند تنها یادداشت های رسمی سخنرانی ارائه شده توسط کپلان پزشکی ، مرحله USMLE 3 این کتاب از یک رویکرد جامع استفاده می کند اگر شما کمک می کنید اگر خودتان را امیق تر کنید اگر سعی کنید خود را در جایی که تعداد بیشتری را به خود اختصاص می دهید ، متمرکز کنید. بهترین بررسی از همان تیمی که یادداشت های سخنرانی CK مرحله 1 و مرحله 2 USMLE را منتشر می کند. بیش از 250 مورد عمیق که هر رشته ای را که در این بخش از هیئت ها به شما نیاز دارید ، پوشش می دهد در قالب طرح کلی برای مطالعه کارآمد سازمان یافته است شایعترین شکایات رئیس را مشاهده می کند شامل علوم پایه است که احتمال دارد در آزمون ، مدیریت بیمار از متخصصان ، ایمنی بیمار و سلامت آزمایش آزمایش شود این مجموعه کتاب تسلط بر هر دو مرحله اول مبتنی بر نظم و انضباط از قبل و کارآزمایی را دارد.

اطفال زنان و زایمان عمل جراحی اپیدمیولوژی / آمار زیستی ایمنی بیمار پزشکی داخلی روانپزشکی اخلاق

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 2046 مرتبه

محصولات مشابه