جزییات کتاب Office Gynecology: A Case-Based Approach 2019

طبقه : زنان و مامایی

زنان و زایمان Office: یک رویکرد مبتنی بر مورد

Office Gynecology: A Case-Based Approach 2019

Office Gynecology: A Case-Based Approach 2019 - زنان و مامایی

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

1108400221 -9781108400220

قطع:

رحلی

ناشر:

Cambridge University Press

تعداد صفحات:

340

سال و نوبت چاپ:

1edition 2019

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 299,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 209,440 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 49,200 تومان

جزییات بیشتر :

This case-based guide covers 100 gynecologic problems commonly encountered in office practice settings, from the simple to the complex. It encourages evidence-based care and incorporates up-to-date guidance on evaluation and management in office practice. Clinical problems are discussed in a clear, case-based format. The book integrates current guidelines and recommendations, supplemented with carefully-researched and vetted expert opinion for situations for which no guidelines exist. Each gynecologic problem is assessed through a brief case presentation followed by an in-depth discussion with visual aids. Question and answer sections feature teaching points. Cases and discussions are detailed enough to guide practice, yet remain focused and concise, with each case designed to be read in the time available when seeing a patient in clinical practice. An invaluable reference guide for gynecologists, family physicians, internal medicine providers, and other women's health care providers who offer office-based gynecologic care.

 

 

این راهنما مبتنی بر مورد ، 100 مشکل متخصص زنان و زایمان را که معمولاً در تنظیمات عمل در مطب با آن روبرو می شوید ، از ساده گرفته تا پیچیده ، پوشش می دهد. این خدمات مراقبت مبتنی بر شواهد را تشویق می کند و شامل راهنمایی های به روز در مورد ارزیابی و مدیریت در دفتر کار می باشد. مشکلات بالینی به صورت واضح و مبتنی بر مورد مورد بحث قرار می گیرد. این کتاب دستورالعمل ها و توصیه های فعلی ، همراه با نظر متخصص و با دقت تحقیق شده را برای موقعیت هایی که هیچ راهنمایی در آن وجود ندارد ، ادغام می کند. هر یک از مشکلات زنان و زایمان از طریق ارائه مورد مختصر و به دنبال آن بحث و گفتگوی عمیق با وسایل دیداری ارزیابی می شود. بخش های سؤال و پاسخ از نکات آموزش است. موارد و مباحثه به اندازه کافی مفصل برای راهنمایی در عمل است ، اما همچنان متمرکز و مختصر باقی مانده است که هر مورد طراحی شده است تا در زمان موجود در هنگام دیدن یک بیمار در عمل بالینی خوانده شود. یک راهنمای مرجع ارزشمند برای متخصصان زنان ، پزشکان خانواده ، ارائه دهندگان داخلی ، و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی زنان که مراقبت های زنان و زایمان را در مطب ارائه می دهند.

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 2192 مرتبه

محصولات مشابه
16,992,000 تومان
199,200 تومان
Part 2 MRCOG: 500 EMQs and SBAs 2019 - زنان و مامایی
249,200 تومان
49,200 تومان