جزییات کتاب Foundations of Maternal-Newborn and Women's Health Nursing 2023

طبقه : پرستاری

مبانی پرستاری سلامت مادر- نوزاد و زنان

Foundations of Maternal-Newborn and Women's Health Nursing 2023

Foundations of Maternal-Newborn and Women

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

‎ 978-0323827386

قطع:

رحلی

ناشر:

‎ Elsevier

تعداد صفحات:

928

سال و نوبت چاپ:

8th- Edition 2023

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 1,999,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 1,350,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 250,000 تومان

جزییات بیشتر :

Make sure you fully understand how to care for women and newborns! Foundations of Maternal-Newborn and Women's Health Nursing, 8th Edition integrates essential maternity information into the overall continuum of nursing care to show you how to provide safe care in the clinical setting. With easy-to-understand language, this updated text uses evidence-based guidelines and step-by-step instructions for assessments and interventions to help you quickly master key skills and techniques. Also emphasized is the importance of understanding family, communication, culture, patient teaching, and clinical decision making. Questions for the Next Generation NCLEX© in the text help you prepare for the exam.

 • Contributing content from known experts in the field of maternal and women’s health.
 • Unfolding case studies help you apply what you’ve learned to practice.
 • Safety checks integrated into the content help you develop competencies related to safe nursing practice.
 • Chapter summaries appear at the end of each chapter and help you review core content in each chapter while on the go.
 • Patient teachingboxes provide teaching guidelines, including communication guides, directed at patients and families.
 • Critical to Remember boxes highlight and summarize need-to-know information.
 • Application of Nursing Process sections help you apply the nursing process to clinical situations.
 • Updated! Drug guides list important indications, adverse reactions, and nursing considerations for the most commonly used medications.
 • Procedure boxes provide clear instructions for performing common maternity skills with rationales for each step.
 • UNIQUE!Therapeutic Communicationsboxes present realistic nurse-patient dialogues, identifying communication techniques and showing ways to respond when encountering communication blocks.
  • Knowledge Check helps you assess your mastery of key content.
   • Glossary provides definitions of all key terms.
   • NEW! Critical Care Obstetrics chapter features the latest information on this vital topic.
   • NEW! Clinical judgment content and questions for the Next Generation NCLEX® help you prepare for the exam and clinical practice.

 

 


مطمئن شوید که نحوه مراقبت از زنان و نوزادان را کاملاً درک کرده اید! مبانی پرستاری سلامت مادر-نوزاد و زنان، ویرایش هشتم، اطلاعات ضروری زایمان را در تداوم کلی مراقبت های پرستاری ادغام می کند تا به شما نشان دهد که چگونه مراقبت ایمن را در محیط بالینی ارائه دهید. با زبانی آسان برای درک، این متن به روز شده از دستورالعمل های مبتنی بر شواهد و دستورالعمل های گام به گام برای ارزیابی ها و مداخلات استفاده می کند تا به شما کمک کند تا به سرعت بر مهارت ها و تکنیک های کلیدی تسلط پیدا کنید. همچنین بر اهمیت درک خانواده، ارتباطات، فرهنگ، آموزش بیمار و تصمیم گیری بالینی تاکید شده است. سوالات مربوط به نسل بعدی NCLEX© در متن به شما کمک می کند تا برای امتحان آماده شوید. ارائه مطالب از کارشناسان شناخته شده در زمینه سلامت مادران و زنان. آشکارسازی مطالعات موردی به شما کمک می‌کند تا آنچه را که آموخته‌اید در تمرین به کار ببرید. بررسی های ایمنی ادغام شده در محتوا به شما کمک می کند تا شایستگی های مربوط به عملکرد ایمن پرستاری را توسعه دهید. خلاصه‌های فصل در پایان هر فصل ظاهر می‌شوند و به شما کمک می‌کنند محتوای اصلی هر فصل را در حین حرکت مرور کنید. جعبه‌های آموزشی بیمار دستورالعمل‌های آموزشی از جمله راهنماهای ارتباطی را برای بیماران و خانواده‌ها ارائه می‌کنند. کادرهای مهم برای به خاطر سپردن اطلاعات ضروری را برجسته و خلاصه می کنند. کاربرد بخش‌های فرآیند پرستاری به شما کمک می‌کند تا فرآیند پرستاری را در موقعیت‌های بالینی اعمال کنید. به روز شد! راهنماهای دارویی نشانه های مهم، واکنش های جانبی و ملاحظات پرستاری را برای رایج ترین داروها فهرست می کنند. جعبه‌های رویه دستورالعمل‌های واضحی را برای انجام مهارت‌های رایج بارداری با دلایل منطقی برای هر مرحله ارائه می‌کنند. منحصر بفرد! جعبه‌های ارتباطات درمانی، گفت‌وگوهای واقع‌گرایانه پرستار و بیمار را ارائه می‌دهند، تکنیک‌های ارتباطی را شناسایی می‌کنند و راه‌هایی برای پاسخ‌گویی در هنگام مواجهه با بلوک‌های ارتباطی نشان می‌دهند. بررسی دانش به شما کمک می کند تسلط خود را بر محتوای کلیدی ارزیابی کنید. واژه نامه تعاریفی از تمام اصطلاحات کلیدی ارائه می دهد. جدید! فصل مراقبت های ویژه مامایی دارای آخرین اطلاعات در مورد این موضوع حیاتی است. جدید! محتوای قضاوت بالینی و سوالات برای نسل بعدی NCLEX® به شما کمک می کند تا برای امتحان و تمرین بالینی آماده شوید.

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 2051 مرتبه

محصولات مشابه
99,200 تومان
22,200 تومان
Nursing Interventions Classification (NIC) - پرستاری
999,200 تومان
150,000 تومان