جزییات کتاب USMLE Step 2 CK Plus 2023

طبقه : آزمون های امریکا Step 2

مرحله دوم CK

USMLE Step 2 CK Plus 2023

USMLE Step 2 CK Plus 2023 - آزمون های امریکا Step 2

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

978-0323829861

قطع:

رحلی

ناشر:

Elsevier

تعداد صفحات:

662

سال و نوبت چاپ:

1st Edition-2023

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 1,499,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 1,050,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 480,000 تومان

جزییات بیشتر :

Here’s your one-stop, comprehensive review source for the USMLE Step 2 Clinical Knowledge (CK), from an author who scored above the 99th percentile on this challenging exam. In one convenient place, USMLE Step 2 CK Plus covers the breadth and depth of material you need to know to not only pass, but excel on the Step 2 CK.

“This book reflects what I would have wanted when I was studying for the USMLE Step 2 CK exam.” — author Abdillahi Omar

  • Offers comprehensive, high-yield coverage in a concise, outline format.

  • Includes numerous tables, clinical photos, micrographs, and x-rays for a superb visual review and improved retention of the material.

  • Provides the depth and breadth needed for effective study in an easy-to-use, logically organized, portable format-perfect for self-study or review anytime, anywhere.

  • Enhanced eBook version included with purchase. Your enhanced eBook allows you to access all of the text, figures, and references from the book on a variety of devices.

در اینجا منبع بازبینی جامع و یک مرحله ای شما برای دانش بالینی مرحله 2 USMLE (CK) از نویسنده ای است که در این امتحان چالش برانگیز امتیاز بالاتر از صدک 99 را کسب کرده است. USMLE Step 2 CK Plus در یک مکان مناسب، وسعت و عمق موادی را که باید بدانید نه تنها برای پاس کردن، بلکه در Step 2 CK برتری دارید را پوشش می‌دهد.این کتاب منعکس کننده آن چیزی است که وقتی برای امتحان USMLE Step 2 CK می خواستم می خواستم. - نویسنده عبدالهی عمر پوشش جامع و پرمحصول را در قالب خلاصه و خلاصه ارائه می دهد. شامل جداول متعدد، عکس‌های بالینی، میکروگراف‌ها و اشعه ایکس برای بررسی بصری عالی و حفظ بهتر مواد. عمق و وسعت مورد نیاز برای مطالعه موثر را در قالبی با کاربری آسان، منطقی سازمان‌دهی شده و قابل حمل فراهم می‌کند - مناسب برای مطالعه شخصی یا مرور در هر زمان و هر مکان. نسخه کتاب الکترونیکی پیشرفته همراه با خرید. کتاب الکترونیکی پیشرفته شما به شما امکان می دهد به تمام متن ها، شکل ها و مراجع کتاب در دستگاه های مختلف دسترسی داشته باشید.در اینجا منبع بازبینی جامع و یک مرحله ای شما برای دانش بالینی مرحله 2 USMLE (CK) از نویسنده ای است که در این امتحان چالش برانگیز امتیاز بالاتر از صدک 99 را کسب کرده است. USMLE Step 2 CK Plus در یک مکان مناسب، وسعت و عمق موادی را که باید بدانید نه تنها برای پاس کردن، بلکه در Step 2 CK برتری دارید را پوشش می‌دهد.این کتاب منعکس کننده آن چیزی است که وقتی برای امتحان USMLE Step 2 CK می خواستم می خواستم. - نویسنده عبدالهی عمر پوشش جامع و پرمحصول را در قالب خلاصه و خلاصه ارائه می دهد. شامل جداول متعدد، عکس‌های بالینی، میکروگراف‌ها و اشعه ایکس برای بررسی بصری عالی و حفظ بهتر مواد. عمق و وسعت مورد نیاز برای مطالعه موثر را در قالبی با کاربری آسان، منطقی سازمان‌دهی شده و قابل حمل فراهم می‌کند - مناسب برای مطالعه شخصی یا مرور در هر زمان و هر مکان. نسخه کتاب الکترونیکی پیشرفته همراه با خرید. کتاب الکترونیکی پیشرفته شما به شما امکان می دهد به تمام متن ها، شکل ها و مراجع کتاب در دستگاه های مختلف دسترسی داشته باشید.
خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 3143 مرتبه

محصولات مشابه